Iš pradžių aš turėčiau jums papasakoti, kaip man mama ir tėtis padovanojo pieno riebumą vietoj ekspozicijos rodantį „Zenitą“, kaip aš susidomėjau ir įsimylėjau fotografiją. Ir kaip fotoaparato pagalba išgelbėjau princesę nuo piktojo drakono. Ir t.t. ir pan. Aš niekad nesupratau ir niekad nesuprasiu kodėl fotografai rašo tokį briedą savo prisistatymuose.

Viskas yra paprasta. Jeigu jums reikia nuotraukų – aš galiu jums padėti. O kadangi pasaulinė ekonomika nors ir apstojo, bet vis dar dirba tais pačiais kapitalistiniais principais, tai mano pagalba dažniausiai yra vertinama kažkokiu pinigų kiekiu. Žinant, jog kiekvienas paveikslavimas yra skirtingas, tai pasakyti kiek ir kas kainuoja galiu tik tada, kai susipažinsiu su detalėmis. Pilnai įmanoma, jog jums tai nekainuos nei cento. Ypatingai, jeigu tai ką jus man pasiūlysit bus ypatingai įdomu man iš asmeninės pusės.

Mano nuotraukų reikėjo agentūrai „ATARI“, klubams „EXIT“ ir „Pacha“, Philip Morris Lietuva, dizaino studijai „Dream Architects“, tinklalapiui „Automobiles.lt“, Lietuvos rytui, Cosmopolitan, Нефть и Капитал, Laisvalaikiui, Pravdai, bei kitiems.

Ką konkrečiai aš galiu jums nupaveiksluoti? Labai daug įvairių dalykų. Nuo reportažo iš vakarėlio ar kitokio renginio iki greitai autostrada važiuojančio automobilio. Taip pat visokius daiktus, interjerus ir t.t.

Kainas, detales, datas ir visus kitus dalykus galima aptarti telefonu +370 677 84 562. Arba el. paštu artiom@istuganov.com.

P.S. O dar aš turiu „Bloga Artioma“ ir paroda buvo.